DF33C-12DP-3.3DSA(24)
מק"ט מוצר של DigiKey
H122470-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF33C-12DP-3.3DSA(24)
תיאור
CONN HEADER VERT 12POS 3.3MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 12 חיבורים 0.130‏ אינץ' (3.30‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF33C-12DP-3.3DSA(24) דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
כבש (Ramp) נועל
יצרן
אורך המגע - זקף
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
מגש
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
פליז
מספר המיקומים
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
מספר השורות
2
מאפיינים
מוביל לוח
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
אפרפר-צהוב
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
500V