DF33C-4P-3.3DSA(24)
מק"ט מוצר של DigiKey
H122483-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF33C-4P-3.3DSA(24)
תיאור
CONN HEADER VERT 4POS 3.3MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 4 חיבורים 0.130‏ אינץ' (3.30‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF33C-4P-3.3DSA(24) דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
יצרן
גובה הבידוד
סדרה
צורת המגע
מרובע
אריזה
מגש
גימור מגע - חיבור
בדיל
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
פליז
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
מספר המיקומים
מאפיינים
מוביל לוח
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
לבן
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
5A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
500V