DF50A-14P-1V(51)
מק"ט מוצר של DigiKey
H12065TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H12065CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H12065DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF50A-14P-1V(51)
תיאור
CONN HEADER SMD 14POS 1MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 14 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
DF50A-14P-1V(51) דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
גובה הבידוד
0.278‏ אינץ' (7.06‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
מספר השורות
1
דירוג זרם (אמפר)
1A
סגנון
ערך נקוב של המתח
100V