DF51K-12DP-2DS(805)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF51K-12DP-2DS(805)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF51K-12DP-2DS(805)
תיאור
CONN HDR 2MM DUAL GLD R/A 12POS
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 12 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
DF51K-12DP-2DS(805) דגמים
אריזה
מגש
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C