DF51K-14DP-2DSA(800)
DF51K-14DP-2DSA(800)
DF51K Series Connectors
DF51K-14DP-2DSA(800)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF51K-14DP-2DSA(800)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF51K-14DP-2DSA(800)
תיאור
CONN HDR 2MM DUAL TIN PCB 14POS
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 14 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
DF51K-14DP-2DSA(800) דגמים
אריזה
שקית
גימור מגע - חיבור
בדיל
גימור מגע - זקף
בדיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C