DF51K-16DP-2V(800)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF51K-16DP-2V(800)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-DF51K-16DP-2V(800)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-DF51K-16DP-2V(800)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF51K-16DP-2V(800)
תיאור
HEADER, 16POS., 2MM PITCH, STRAI
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 16 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF51K-16DP-2V(800) דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
גובה הבידוד
0.382‏ אינץ' (9.70‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מרובע
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע - חיבור
בדיל
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
פליז
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פולימר גביש נוזלי (LCP)
מספר המיקומים
מאפיינים
Pick and Place, ריתוק הלחמה
מספר השורות
2
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C