DF51K-18DP-2DS(805)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF51K-18DP-2DS(805)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF51K-18DP-2DS(805)
תיאור
CONN HDR 2MM DUAL GLD R/A 18POS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 18 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF51K-18DP-2DS(805) דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
יצרן
גובה הבידוד
סדרה
צורת המגע
מרובע
אריזה
מגש
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
זהב
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
פליז
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C