DF60F-2P-10.16DSA(50)
DF60F-2P-10.16DSA(50)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF60F-2P-10.16DSA(50)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF60F-2P-10.16DSA(50)
תיאור
HEADER, 2POS., 1 ROW, 10.16MM PI
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 2 חיבורים 0.400‏ אינץ' (10.16‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
מחזק סגר
יצרן
אורך המגע - זקף
0.150‏ אינץ' (3.81‏ מ"מ)
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
מגש
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
סגסוגת נחושת
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית
מספר המיקומים
מאפיינים
מוביל לוח
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C