DF63M-3P-3.96DSA
מק"ט מוצר של DigiKey
H126550-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF63M-3P-3.96DSA
תיאור
CONN HEADER VERT 3POS 3.96MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 3 חיבורים 0.156‏ אינץ' (3.96‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF63M-3P-3.96DSA דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
אריזה
שקית
גימור מגע - חיבור
בדיל
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
חומר מגע
פליז
מאפיינים
מוביל לוח, תואם Glow Wire
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C