DF80-30S-0.5V(51)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF80-30S-0.5V(51)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-DF80-30S-0.5V(51)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-DF80-30S-0.5V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF80-30S-0.5V(51)
תיאור
CONN RCPT 30POS 0.02 GOLD SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
30 חיבורים שקע מחבר 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית זהב
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF80-30S-0.5V(51) דגמים
קטגוריה
גימור מגע - חיבור
יצרן
עובי גימור מגע - חיבור
1.97 מיקרו-אינץ' (0.050 מיקרומטר)
סדרה
צבע בידוד
שחור
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
סוג מחבר
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סוג מגע
מגע פס מרכזי
גימור מגע - זקף
זהב
סגנון
לוח-לכבל/מוליך
מאפיינים
רתק הלחמה
מספר המיקומים
דירוג זרם (אמפר)
0.5A
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב של המתח
50V