DF80-40S-0.5V(52) | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CONN RCPT 40POS 0.02 GOLD SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 40 חיבורים שקע מחבר 0.020 אינץ' (0.50 מ"מ) הרכבה משטחית זהב |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DF80-40S-0.5V(52) דגמים |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -35°C ~ 85°C |
מספר המיקומים | דירוג זרם (אמפר) 0.5A |
מספר המיקומים הטעונים הכול | ערך נקוב של המתח 50V |