FH12-11S-1SH(55)
מק"ט מוצר של DigiKey
HFB111TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
HFB111CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
HFB111DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH12-11S-1SH(55)
תיאור
CONN FFC FPC BOTTOM 11POS 1MM RA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
11 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FH12-11S-1SH(55) דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
ישר
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
חומר מגע
ארד זרחני
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר הבית
פוליאמיד (PA), ניילון
סטטוס החלק
פעיל
חומר מפעיל (Actuator)
פוליפנילן סולפיד (PPS)
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
מאפיינים
רתק הלחמה, כוח החדרה אפס (ZIF)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המיקומים
11
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A