FH12-16S-0.5SVA(54)
FH12-16S-0.5SVA(54)
FH12-16S-0.5SVA(54)
מק"ט מוצר של DigiKey
H125138TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H125138CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H125138DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH12-16S-0.5SVA(54)
תיאור
CONN FFC VERT 16POS 0.5MM SMD
תיאור מפורט
16 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, אנכיים - צד אחד 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית
מודלים EDA/CAD
FH12-16S-0.5SVA(54) דגמים
קטגוריה
יכולת נעילה
נועל בהסטה (Flip)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מחבר/מגע
מגעים, אנכיים - צד אחד
ערך נקוב של המתח
50V
מספר המיקומים
16
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סיומת
לחם (Solder)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A