FH12-16S-1SH(55)
מק"ט מוצר של DigiKey
HFB116TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
HFB116CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
HFB116DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH12-16S-1SH(55)
תיאור
CONN FFC FPC BOTTOM 16POS 1MM RA
תיאור מפורט
16 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH12-16S-1SH(55) דגמים
ערך נקוב של המתח
50V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המיקומים
16
פסיעה
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A