FH12-20S-0.5SH(55)
מק"ט מוצר של DigiKey
HFJ120TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
HFJ120CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
HFJ120DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH12-20S-0.5SH(55)
תיאור
CONN FFC BOTTOM 20POS 0.5MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FH12-20S-0.5SH(55) דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
ישר
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
חומר מגע
ארד זרחני
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר הבית
פוליאמיד (PA), ניילון
סטטוס החלק
פעיל
חומר מפעיל (Actuator)
פוליפנילן סולפיד (PPS)
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
מאפיינים
כוח החדרה אפס (ZIF)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המיקומים
20
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A