FH12-34S-0.5SH(55)
FH12-34S-0.5SH(55)
FH12-34S-0.5SH(55)
מק"ט מוצר של DigiKey
HFJ134TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
HFJ134CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
HFJ134DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH12-34S-0.5SH(55)
תיאור
CONN FFC BOTTOM 34POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
34 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH12-34S-0.5SH(55) דגמים
ערך נקוב של המתח
50V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המיקומים
34
דירוג זרם (אמפר)
0.5A