FH12A-10S-0.5SH(55)
מק"ט מוצר של DigiKey
HFK110TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
HFK110CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
HFK110DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH12A-10S-0.5SH(55)
תיאור
CONN FFC FPC TOP 10POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
10 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למעלה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH12A-10S-0.5SH(55) דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
ישר
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למעלה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המיקומים
10
דירוג זרם (אמפר)
0.5A