FH19C-7S-0.5SH(05) פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Hirose Electric Co Ltd
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
7 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FH19C-7S-0.5SH(05)
מק"ט מוצר של DigiKey
HFN407TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH19C-7S-0.5SH(05)
תיאור
CONN FFC BOTTOM 7POS 0.5MM R/A
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ערך נקוב של המתח
50V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מספר המיקומים
7
דירוג זרם (אמפר)
0.5A