FH19C-9S-0.5SH(10)
מק"ט מוצר של DigiKey
H125827TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H125827CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H125827DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH19C-9S-0.5SH(10)
תיאור
CONN FFC BOTTOM 9POS 0.5MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
9 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FH19C-9S-0.5SH(10) דגמים
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב של המתח
50V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מספר המיקומים
9
דירוג זרם (אמפר)
0.5A