FH19SC-16S-0.5SH(09)
מק"ט מוצר של DigiKey
H125832TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H125832CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H125832DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH19SC-16S-0.5SH(09)
תיאור
CONN FFC BOTTOM 16POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
16 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH19SC-16S-0.5SH(09) דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
קוני
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP), ללא הלוגן
חומר מפעיל (Actuator)
פולימר גביש נוזלי (LCP), פוליפנילן סולפיד (PPS)
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מספר המיקומים
16
דירוג זרם (אמפר)
0.5A