FH23-61S-0.3SHW(05)
FH23-61S-0.3SHW(05)
FH23-61S-0.3SHW(05)
מק"ט מוצר של DigiKey
HFQ461TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
HFQ461CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
HFQ461DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH23-61S-0.3SHW(05)
תיאור
CONN FPC BOTTOM 61POS 0.3MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
61 חיבורים FPC מחברי מגעים, למטה 0.012‏ אינץ' (0.30‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FH23-61S-0.3SHW(05) דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
קוני
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
חומר מגע
ארד זרחני
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP), ללא הלוגן
סטטוס החלק
פעיל
חומר מפעיל (Actuator)
סוג שטוח וגמיש
FPC
מאפיינים
כוח החדרה נמוך (LIF)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
ערך נקוב של המתח
30V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מספר המיקומים
61
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.012‏ אינץ' (0.30‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.3A