FH26W-25S-0.3SHW(60)
מק"ט מוצר של DigiKey
H125796TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H125796CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H125796DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH26W-25S-0.3SHW(60)
תיאור
CONN FPC BOTTOM 25POS 0.3MM R/A
תיאור מפורט
25 חיבורים FPC מחברי מגעים, למטה 0.012‏ אינץ' (0.30‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH26W-25S-0.3SHW(60) דגמים
ערך נקוב של המתח
30V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מספר המיקומים
25
דירוג זרם (אמפר)
0.2A