FH28-10S-0.5SH(05)
מק"ט מוצר של DigiKey
H125752TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H125752CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H125752DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH28-10S-0.5SH(05)
תיאור
CONN FFC BOTTOM 10POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
10 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH28-10S-0.5SH(05) דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
בתצורת לשונית
חומר מגע
ארד זרחני
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
מאפיינים
רתק הלחמה, כוח החדרה אפס (ZIF)
ערך נקוב של המתח
50V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מספר המיקומים
10
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A