FH28K-15S-0.5SH
מק"ט מוצר של DigiKey
26-FH28K-15S-0.5SHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-FH28K-15S-0.5SHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-FH28K-15S-0.5SHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH28K-15S-0.5SH
תיאור
CONN FFC BOTTOM 15POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
15 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH28K-15S-0.5SH דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
בתצורת לשונית
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
מאפיינים
רתק הלחמה
ערך נקוב של המתח
50V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המיקומים
15
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A