FH33-28S-0.5SH(10)
מק"ט מוצר של DigiKey
HFS28TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
HFS28CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
HFS28DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH33-28S-0.5SH(10)
תיאור
CONN FFC BOTTOM 28POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
28 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH33-28S-0.5SH(10) דגמים
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
ערך נקוב של המתח
50V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מספר המיקומים
28
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A