FH33-40S-0.5SH(99) | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CONN FFC BOTTOM 40POS 0.5MM R/A |
ייחוס לקוח | |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | FH33-40S-0.5SH(99) דגמים |
קטגוריה | יכולת נעילה נועל בהסטה (Flip) |
יצרן Hirose Electric Co Ltd | סוג קצה כבל קוני |
סדרה | חומר מגע ארד זרחני |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | גימור מגע זהב |
סטטוס החלק אפשרות אחרונה לרכישה | חומר הבית פוליאמיד (PA), ניילון |
סוג שטוח וגמיש FFC, FPC | חומר מפעיל (Actuator) פוליאמיד (PA), ניילון |
סוג ההרכבה הרכבה משטחית, זווית ישרה | מאפיינים כוח החדרה אפס (ZIF) |
סוג מחבר/מגע מגעים, למטה | ערך נקוב של המתח 50V |
מספר המיקומים 40 | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 85°C |
פסיעה 0.020 אינץ' (0.50 מ"מ) | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
סיומת לחם (Solder) | דירוג זרם (אמפר) 0.5A |