FH33-40S-0.5SH(99)
FH33-40S-0.5SH(99)
FH33-40S-0.5SH(99)
מק"ט מוצר של DigiKey
H124718TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H124718CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H124718DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH33-40S-0.5SH(99)
תיאור
CONN FFC BOTTOM 40POS 0.5MM R/A
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH33-40S-0.5SH(99) דגמים
קטגוריה
יכולת נעילה
נועל בהסטה (Flip)
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
ערך נקוב של המתח
50V
מספר המיקומים
40
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סיומת
לחם (Solder)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A