FH33J-4S-0.5SH(99)
FH33J-4S-0.5SH(99)
FH33J-4S-0.5SH(99)
מק"ט מוצר של DigiKey
H124646TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H124646CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H124646DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH33J-4S-0.5SH(99)
תיאור
CONN FFC BOTTOM 4POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
4 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH33J-4S-0.5SH(99) דגמים
קטגוריה
יכולת נעילה
נועל בהסטה (Flip)
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP), ללא הלוגן
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
חומר מפעיל (Actuator)
פוליפנילן סולפיד (PPS)
ערך נקוב של המתח
50V
מספר המיקומים
4
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A