FH35C-17S-0.3SHW(99) | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CONN FPC 17POS 0.3MM R/A |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | FH35C-17S-0.3SHW(99) דגמים |
קטגוריה | סוג קצה כבל קוני |
יצרן Hirose Electric Co Ltd | חומר מגע ארד זרחני |
סדרה | גימור מגע זהב |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | חומר הבית פולימר גביש נוזלי (LCP) |
סטטוס החלק פעיל | חומר מפעיל (Actuator) פוליאמיד (PA), ניילון |
סוג שטוח וגמיש FPC | ערך נקוב של המתח 30V |
סוג ההרכבה הרכבה משטחית, זווית ישרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 85°C |
סוג מחבר/מגע מגעים, למעלה ולמטה | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
מספר המיקומים 17 | דירוג זרם (אמפר) 0.2A |