FH35C-39S-0.3SHW(99)
מק"ט מוצר של DigiKey
H122277TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H122277CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H122277DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH35C-39S-0.3SHW(99)
תיאור
CONN FPC 39POS 0.3MM R/A
תיאור מפורט
39 חיבורים FPC מחברי מגעים, למעלה ולמטה 0.012‏ אינץ' (0.30‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH35C-39S-0.3SHW(99) דגמים
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סוג שטוח וגמיש
FPC
ערך נקוב של המתח
30V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סוג מחבר/מגע
מגעים, למעלה ולמטה
מספר המיקומים
39
דירוג זרם (אמפר)
0.2A