FH36W-61S-0.3SHW(50)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-FH36W-61S-0.3SHW(50)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-FH36W-61S-0.3SHW(50)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-FH36W-61S-0.3SHW(50)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH36W-61S-0.3SHW(50)
תיאור
CONN FPC BOTTOM 61POS 0.3MM R/A
תיאור מפורט
61 חיבורים FPC מחברי מגעים, למטה 0.012‏ אינץ' (0.30‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH36W-61S-0.3SHW(50) דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP), ללא הלוגן
סוג שטוח וגמיש
FPC
ערך נקוב של המתח
30V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 HB
מספר המיקומים
61
דירוג זרם (אמפר)
0.2A