FH40-24S-0.5SV
מק"ט מוצר של DigiKey
HFW24TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
HFW24CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
HFW24DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH40-24S-0.5SV
תיאור
CONN FPC VERT 24POS 0.5MM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 חיבורים FPC מחברי מגעים, אנכיים - צד אחד 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FH40-24S-0.5SV דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
בתצורת לשונית
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
חומר מגע
ארד זרחני
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סטטוס החלק
פעיל
חומר מפעיל (Actuator)
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סוג שטוח וגמיש
FPC
ערך נקוב של המתח
50V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג מחבר/מגע
מגעים, אנכיים - צד אחד
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים
24
דירוג זרם (אמפר)
0.5A