FH48-20S-0.5SV
FH48-20S-0.5SV
FH48-20S-0.5SV
מק"ט מוצר של DigiKey
H125209TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H125209CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H125209DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH48-20S-0.5SV
תיאור
CONN FFC VERT 20POS 0.5MM SMD
תיאור מפורט
20 חיבורים FFC מחברי מגעים, אנכיים - צד אחד 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית
מודלים EDA/CAD
FH48-20S-0.5SV דגמים
קטגוריה
יכולת נעילה
נועל בהסטה (Flip)
מאפיינים
כוח החדרה נמוך (LIF)
ערך נקוב של המתח
50V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המיקומים
20
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A