FH48-20S-0.5SV | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CONN FFC VERT 20POS 0.5MM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 20 חיבורים FFC מחברי מגעים, אנכיים - צד אחד 0.020 אינץ' (0.50 מ"מ) הרכבה משטחית |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | FH48-20S-0.5SV דגמים |
קטגוריה | יכולת נעילה נועל בהסטה (Flip) |
יצרן Hirose Electric Co Ltd | סוג קצה כבל בתצורת לשונית |
סדרה | חומר מגע ארד זרחני |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | חומר הבית פולימר גביש נוזלי (LCP), ללא הלוגן |
סטטוס החלק פעיל | חומר מפעיל (Actuator) פולימר גביש נוזלי (LCP), ללא הלוגן |
סוג שטוח וגמיש FFC | מאפיינים כוח החדרה נמוך (LIF) |
סוג ההרכבה הרכבה משטחית | ערך נקוב של המתח 50V |
סוג מחבר/מגע מגעים, אנכיים - צד אחד | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
מספר המיקומים 20 | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
פסיעה 0.020 אינץ' (0.50 מ"מ) | דירוג זרם (אמפר) 0.5A |