FH48-40S-0.5SV
מק"ט מוצר של DigiKey
HFX040TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
HFX040CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
HFX040DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH48-40S-0.5SV
תיאור
CONN FFC VERT 40POS 0.5MM SMD
תיאור מפורט
40 חיבורים FFC מחברי מגעים, אנכיים - צד אחד 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית
מודלים EDA/CAD
FH48-40S-0.5SV דגמים
קטגוריה
יכולת נעילה
נועל בהסטה (Flip)
מאפיינים
כוח החדרה נמוך (LIF)
ערך נקוב של המתח
50V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המיקומים
40
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A