FH52-10S-0.5SH | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CONN FFC BOTTOM 10POS 0.5MM R/A |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | FH52-10S-0.5SH דגמים |
קטגוריה | סוג קצה כבל בתצורת לשונית |
יצרן Hirose Electric Co Ltd | חומר מגע ארד זרחני |
סדרה | גימור מגע זהב |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | חומר הבית פולימר גביש נוזלי (LCP), ללא הלוגן |
סטטוס החלק פעיל | חומר מפעיל (Actuator) פולימר גביש נוזלי (LCP), ללא הלוגן |
סוג שטוח וגמיש FFC, FPC | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C |
סוג ההרכבה הרכבה משטחית, זווית ישרה | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
סוג מחבר/מגע מגעים, למטה | דירוג זרם (אמפר) 0.5A |