FH52-12S-1SH(99) זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Hirose Electric Co Ltd
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FH52-12S-1SH(99)
מק"ט מוצר של DigiKey
FH52-12S-1SH(99)-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH52-12S-1SH(99)
תיאור
CONN FFC FPC BOTTOM 12POS 1MM RA
תיאור מפורט
12 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FH52-12S-1SH(99) דגמים
FFC, FPC
ערך נקוב של המתח
50V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
UL94 V-0
מספר המיקומים
12
דירוג זרם (אמפר)
0.5A