FH52-25S-0.5SH זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
25 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FH52-25S-0.5SH
מק"ט מוצר של DigiKey
FH52-25S-0.5SH-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH52-25S-0.5SH
תיאור
CONN FFC BOTTOM 25POS 0.5MM R/A
מודלים EDA/CAD
FH52-25S-0.5SH דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
0.5A