FH52K-18S-0.5SH
מק"ט מוצר של DigiKey
26-FH52K-18S-0.5SHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-FH52K-18S-0.5SHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-FH52K-18S-0.5SHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH52K-18S-0.5SH
תיאור
CONN FFC BOTTOM 18POS 0.5MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
18 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FH52K-18S-0.5SH דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
חומר מגע
סגסוגת נחושת
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
גימור מגע
זהב
סדרה
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP), ללא הלוגן
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר מפעיל (Actuator)
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
רתק הלחמה
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
ערך נקוב של המתח
50V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים
18
דירוג זרם (אמפר)
0.5A