FH52K-26S-0.5SH
מק"ט מוצר של DigiKey
26-FH52K-26S-0.5SHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH52K-26S-0.5SH
תיאור
CONN FFC BOTTOM 26POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
26 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH52K-26S-0.5SH דגמים
ערך נקוב של המתח
50V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המיקומים
26
דירוג זרם (אמפר)
0.5A