FH52K-80S-0.5SH(05)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-FH52K-80S-0.5SH(05)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-FH52K-80S-0.5SH(05)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH52K-80S-0.5SH(05)
תיאור
RECEPTACLE, 0.5MM PITCH, 45.1MM
תיאור מפורט
80 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH52K-80S-0.5SH(05) דגמים
חומר מגע
סגסוגת נחושת
פעיל
חומר מפעיל (Actuator)
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
מאפיינים
רתק הלחמה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
ערך נקוב של המתח
50V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מספר המיקומים
80
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A