FH55-40S-0.5SH
FH55-40S-0.5SH
מק"ט מוצר של DigiKey
26-FH55-40S-0.5SHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-FH55-40S-0.5SHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-FH55-40S-0.5SHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH55-40S-0.5SH
תיאור
CONN FFC FPC 0.5MM SMD
תיאור מפורט
40 חיבורים FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית
מודלים EDA/CAD
FH55-40S-0.5SH דגמים
קטגוריה
יכולת נעילה
נועל בהסטה (Flip)
חומר מגע
ארד זרחני
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג שטוח וגמיש
FPC
מאפיינים
רתק הלחמה, כוח החדרה אפס (ZIF)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערך נקוב של המתח
50V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מספר המיקומים
40
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A