FH58SA-81S-0.2SHW(99)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-FH58SA-81S-0.2SHW(99)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-FH58SA-81S-0.2SHW(99)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-FH58SA-81S-0.2SHW(99)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH58SA-81S-0.2SHW(99)
תיאור
RECEPTACLE, 0.2MM PITCH, 18MM LE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
81 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למעלה ולמטה 0.008‏ אינץ' (0.20‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
קטגוריה
יכולת נעילה
נועל בהסטה (Flip)
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
סוג קצה כבל
עם חריצים, קוני
סדרה
חומר מגע
ארד זרחני
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
חומר מפעיל (Actuator)
פוליאמיד (PA), ניילון
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
ערך נקוב של המתח
30V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למעלה ולמטה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מספר המיקומים
81
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.008‏ אינץ' (0.20‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.2A