FH62-35S-0.25SHW(10)
FH62-35S-0.25SHW(10)
FH62/FH63 Series
FH62-35S-0.25SHW(10)
מק"ט מוצר של DigiKey
H125613TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H125613CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H125613DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH62-35S-0.25SHW(10)
תיאור
CONN FPC TOP 35POS 0.25MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
35 חיבורים FPC מחברי מגעים, למעלה 0.010‏ אינץ' (0.25‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FH62-35S-0.25SHW(10) דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
עם חריצים
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP), ללא הלוגן
סטטוס החלק
פעיל
חומר מפעיל (Actuator)
פוליאמיד (PA), ניילון, ממולא זכוכית
סוג שטוח וגמיש
FPC
ערך נקוב של המתח
30V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סוג מחבר/מגע
מגעים, למעלה
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים
35
דירוג זרם (אמפר)
0.25A