FH62-35S-0.25SHW זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Hirose Electric Co Ltd
קיים במלאי: 4,643
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Hirose Electric Co Ltd
קיים במלאי: 500
גיליון נתונים
FH62/FH72
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FH62-35S-0.25SHW
מק"ט מוצר של DigiKey
FH62-35S-0.25SHW-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH62-35S-0.25SHW
תיאור
CONN FPC TOP 35POS 0.25MM R/A
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
35 חיבורים FPC מחברי מגעים, למעלה 0.010‏ אינץ' (0.25‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
קטגוריה
סוג קצה כבל
עם חריצים
יצרן
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP), ללא הלוגן
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
חומר מפעיל (Actuator)
פוליאמיד (PA), ניילון, ממולא זכוכית
סוג שטוח וגמיש
FPC
ערך נקוב של המתח
30V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סוג מחבר/מגע
מגעים, למעלה
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים
35
דירוג זרם (אמפר)
0.25A