FH63-30S-0.5SH(99) פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Hirose Electric Co Ltd
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
FH62/FH63 Series
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FH63-30S-0.5SH(99)
מק"ט מוצר של DigiKey
FH63-30S-0.5SH(99)-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH63-30S-0.5SH(99)
תיאור
CONN FFC BOTTOM 30POS 0.5MM R/A
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
30 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
קטגוריה
סוג קצה כבל
עם חריצים
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP), ללא הלוגן
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
חומר מפעיל (Actuator)
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
ערך נקוב של המתח
50V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים
30
דירוג זרם (אמפר)
0.5A