FH63-40S-0.5SH פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Hirose Electric Co Ltd
קיים במלאי: 8,098
גיליון נתונים
40 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FH62/FH63 Series
FH63-40S-0.5SH
מק"ט מוצר של DigiKey
H125612TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H125612CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH63-40S-0.5SH
תיאור
CONN FFC BOTTOM 40POS 0.5MM R/A
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
FH63-40S-0.5SH דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
עם חריצים
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP), ללא הלוגן
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
חומר מפעיל (Actuator)
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
ערך נקוב של המתח
50V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים
40
דירוג זרם (אמפר)
0.5A