FH63S-10S-0.5SH
מק"ט מוצר של DigiKey
26-FH63S-10S-0.5SHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-FH63S-10S-0.5SHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-FH63S-10S-0.5SHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH63S-10S-0.5SH
תיאור
CONN FFC BOTTOM 10POS 0.5MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FH63S-10S-0.5SH דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
רתק הלחמה
ערך נקוב של המתח
50V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מספר המיקומים
10
דירוג זרם (אמפר)
0.5A