FH65-8S-0.5SH(99)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-FH65-8S-0.5SH(99)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-FH65-8S-0.5SH(99)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-FH65-8S-0.5SH(99)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH65-8S-0.5SH(99)
תיאור
RECEPTACLE, 0.5MM PITCH, 5.8MM L
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
קטגוריה
יכולת נעילה
נועל בהסטה (Flip)
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
סוג קצה כבל
בתצורת לשונית
סדרה
חומר מגע
סגסוגת נחושת
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
חומר מפעיל (Actuator)
פוליפנילן סולפיד (PPS)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
מאפיינים
רתק הלחמה
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
ערך נקוב של המתח
50V
מספר המיקומים
8
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סיומת
לחם (Solder)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A