FH65-8S-0.5SH
מק"ט מוצר של DigiKey
26-FH65-8S-0.5SHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-FH65-8S-0.5SHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-FH65-8S-0.5SHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH65-8S-0.5SH
תיאור
RECEPTACLE, 0.5MM PITCH, 5.8MM L
תיאור מפורט
8 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH65-8S-0.5SH דגמים
קטגוריה
יכולת נעילה
נועל בהסטה (Flip)
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
סוג קצה כבל
בתצורת לשונית
חומר מפעיל (Actuator)
פוליפנילן סולפיד (PPS)
ערך נקוב של המתח
50V
מספר המיקומים
8
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סיומת
לחם (Solder)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A